Altavola Rabat 28 cm – Transparentní závěsné světlo pro moderní interiéry


Designové závěsné světlo Rabat

Světlo Rabat je ideálním prvkem, který dodá Vašemu interiéru orientální nádech a oživí vzpomínky z exotické dovolené. Kontrastní černé lakování skvěle doplňuje skleněný kryt, který je ručně vyráběný. Svým tvarem a rustikální žárovkou vyvolávají neobvyklý vizuální efekt. Okouzlující svým zajímavým vzhledem, může být kombinovaný s celou sérií v různých provedeních.

Vlastnosti

Základní informace o světle Rabat jsou následující: Výška: 25 cm, Průměr: 28 cm, Délka: 135 cm. Barva světla: teplá. Světlo je osazené 1x E27/230V/40W žárovkou, která je součástí produktu. Materiál světla je z transparentního skla a lakovaného kovu.

Čistící tip

Pro správnou péči o světlo Rabat doporučujeme použití hadříku z mikrovlákna namočeného ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Zajímavé a stylové závěsné světlo je ideální volbou pro každého, kdo hledá moderní doplněk pro svůj interiér. Je to světlo, které zaujme svojí neobvyklou podobou a zároveň slouží jako účinné osvětlení pro každodenní používání. Pokud hledáte něco, co oživí Vaše prostory, světlo Rabat je tou správnou volbou.

Nakupujte nyní! Stiskněte tlačítko a bude vás přesměrováno na stránku produktu, kde si můžete objednat světlo Rabat ještě dnes!

Světlo Rabat

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.