ASIR nástěnné osvětlení KARAIN v bílé barvě: Moderní design pro váš interiér


ASIR nástěnné osvětlení KARAIN v bílé barvě

Moderní design pro váš interiér

Moderní nástěnné osvětlení KARAIN má bílou základnu se zlatými funkčními doplňky. Pokud hledáte něco stylového do vašeho domu, určitě neváhejte. Tento produkt má kromě svého základního účelu také výborný design, kterým oko potěší.

Všimněte si na bílém podkladu zlatého obrysu jako stínu těla žárovky, který odráží světlo, které na něj dopadá. To znamená, že se bude svítit nejen na stěnu, ale také na některé další místnosti, a tím vytvoří světelnou atmosféru v celém domě. To je velmi důležité, protože ne vždy stačí jen jediný zdroj světla.

Vyrobeno ze železa bílé barvy a ze zlatých dekorací. ASIR nástěnné osvětlení KARAIN v bílé barvě je vyrobeno z železa bílé barvy a má zlaté dekorace. Tento produkt je dobře zpracován, takže nemusíte mít obavy z toho, že by se už brzy zničil. Zároveň se tato kombinace barev hodí k mnoha různým typům interiérů.

Technické parametry

Rozměr základní desky: 9 x 2 x 21 cm

Celkové rozměry: 9 x 10 x 21 cm

Typ objímky: 3 x E 27

IP kód: IP20

Max 40 W

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Pořizujete-li si nějaký typ osvětlení, vždy se ujistěte, že bude správně zapojen a že to provede odborník v oboru.

Žárovka není součástí dodávky. Pokud máte doma nějaké žárovky, určitě si můžete osvětlení jednoduše namontovat sami. Pokud však potřebujete kvalitní žárovky, můžete si je koupit právě u nás.

ASIR nástěnné osvětlení KARAIN v bílé barvě

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.