Bílá kovová kruhová lampa Kruis: příklad nordického designu

Bílá kovová kruhová lampa Kruis je moderní osvětlení pro minimalistické interiéry. Světlo není jen praktickou věcí, ale také designovým prvkem v pokojích, koupelnách nebo kuchyních. Kruis lampa je vyrobena ze stříbrného kovu, který dodává prostoru nádech elegance a stylu.

Světlo Kruis – dostatek světla do každého rohu místnosti

Světlo Kruis se hodí především do moderních interiérů, které jsou laděné v minimalistickém či industriálním stylu. Lampu lze umístit například nad jídelním stolem nebo kuchyňským ostrovem. Díky odkryté žárovce se světlo dostane do každého rohu místnosti a vytvoří tak příjemnou atmosféru. Lampu Kruis můžete používat jako hlavní zdroj osvětlení nebo jako doplňkové světlo, které vytvoří teplou a útulnou atmosféru.

Odkaz: https://www.esrom.cz/produkt/nordic-design-bile-kovove-zavesne-svetlo-kruis-2

Minimalistický design – jednoduché geometrické tvary

Kruis lampa je příkladem nordického designu s využitím jednoduchých geometrických tvarů. Kruhová lampa o průměru 29 cm sestává z čtyř ramen, které tvoří kruhový rám. Uvnitř rámů je umístěna světelná zdroj, která svítí směrem dolů a vytváří tak příjemné osvětlení.

Vhodné čištění pro Kruis lampu

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem. Kruis lampa je velmi snadno udržovatelná a vydrží vám dlouho. Materialem lampy je vysoce kvalitní kov, který je odolný vůči vodě a chemikáliím. Pokud se rozhodnete umístit lampu do kuchyně, neváhejte pod kruhovou lampou umístit kuchyňský ostrov nebo jídelní stůl, které se stanou centrem vašeho domova.

Bílá kovová kruhová lampa Kruis
Kruis lampa v interiéru

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.