Designová umyvadlová baterie Laufen KARTELL BY LAUFEN – chrom bez výpusti


Designová umyvadlová baterie Laufen KARTELL BY LAUFEN

Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti

Umyvadlová baterie Laufen KARTELL BY LAUFEN je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí přidat do své koupelny designové prvky. Baterie je vyrobena v oblém designu a v chromovém provedení, což z ní dělá středobod vaší koupelny.

Designová umyvadlová baterie Laufen KARTELL BY LAUFEN

Specifikace baterie

Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti umožňuje snadné ovládání na dotyk. Průtok baterie je 5,3 litrů/minutu, což znamená, že voda sprchuje do umyvadla velmi rychle. Výška baterie je 29 cm, takže se bude hodit pro běžné umyvadla. Ramínko je ve výšce 18,4 cm.

Ve srovnání s jinými bateriemi v této cenové kategorii má umyvadlová baterie Laufen KARTELL BY LAUFEN vynikající kvalitu a zároveň je esteticky poutavá.

Jak tento produkt přidá kouzlo do vaší koupelny?

Designovou umyvadlovou baterii Laufen KARTELL BY LAUFEN doporučujeme mnoha zákazníkům, kteří chtějí, aby se jejich koupelna stala středem pozornosti a zároveň aby byla praktická. Pokud budete mít tuto baterii, pak vzhled vaší koupelny bude zcela jiný.

Umyvadlová baterie Laufen KARTELL BY LAUFEN

Pořád váháte, zda koupit tuto designovou umyvadlovou baterii? Pokud chcete koupelnu, která vypadá poutavě a je praktická, pak je tato baterie tou správnou volbou. Zároveň si můžete být jisti, že zaplatíte za kvalitní produkt, který bude dlouhodobě fungovat bez problémů.

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.