Dětské povlečení Moshi Moshi Cat & Mouse – pro radost a pohodlí vašich nejmenších!


Dětské povlečení Moshi Moshi Cat & Mouse

Pro radost a pohodlí vašich nejmenších!

Designéři španělské značky Moshi Moshi rozumí dětem natolik, až to snad není ani možné! Přinášejí proto povlečení ze 100% bavlny, které je měkké, prodyšné, savé a velmi příjemné na dotek.

Díky svým hravým motivům navíc v noci zažene všechny noční můry a přes den bude dokonalým společníkem pro všechny hry i mazlení ♥.

Originální motivy pro malé spáče

Ať už má vaše dítě rádo mačky, myšky, motýly nebo vláčky, na výběr jsou různé motivy, které přesně odpovídají dětským představám o dokonalém loži. Motiv Cat & Mouse zaujme milovníky zvířátek, motiv Butterfly potěší malé holky a motiv Train uspokojí každého malého inženýra.

Prodyšné a jemné na dotek

Povlečení je vyrobené z kvalitní 100% bavlny, díky čemuž je velmi příjemné na dotek a prodyšné. Vaše dítě se nebude potit a bude se mu na novém povlečení krásně spát.

Navíc povlečení Moshi Moshi je velmi snadno udržovatelné, stačí ho vyprat na 40 °C a je opět jako nové.

Dostupné rozměry

Povlečení Moshi Moshi je k dostání ve dvou velikostech – rozměr 100 x 120 cm je vhodný pro dětské postele a rozměr 140 x 200 cm se hodí pro běžné jednolůžko.

Zkrátka povlečení Moshi Moshi Cat & Mouse je dokonalým doplňkem do dětského pokoje, který potěší nejen vaše děti, ale i vás samotné.

Povlečení Moshi Moshi Cat & Mouse

Závěr

Pokud hledáte dokonalé dětské povlečení, které bude měkké, prodyšné, savé a s hravými motivy, rozhodně se podívejte na povlečení Moshi Moshi. Navíc si můžete být jistí, že svému dítěti dáváte jen to nejlepší.

Zajímavé je také to, že si můžete objednat i další doplňky jako jsou například polštářky, které skvěle doplní celý vzhled dětského pokoje.

Dejte svým dětem kvalitní spánek s povlečením Moshi Moshi Cat & Mouse!

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.