Dětský stan TEEPEE Expedo – roztomilý zákoutí pro malé dobrodruhy ve stylu růžového kouzla

Dětský stan TEEPEE je ideální místo k hraní, odpočinku a úkrytu pro vaše děti. Využijte tento kousek kreativity a nenechte své ratolesti trčet u televize celý den, ale nabídněte jim možnost rozvíjet svou fantazii a tvořivost v roztomilém a útulném dětském stanu.

Použité přírodní materiály

Tento dětský stan TEEPEE je vyroben z 100% bavlny a borovicového dřeva, které zajistí zdravotní nezávadnost. Materiály jsou mimořádně trvanlivé a odolné proti opotřebení, takže se mohou vaše děti v klidu pobavit a užít si své dobrodružství.

Detaily, které dělají rozdíl

Dětský stan TEEPEE je k dostání v několika barevných kombinacích a veškeré potřebné detaily, jako okénko s roletkami, uzavíratelný vchod, měkkou podušku a 3 polštářky jsou součástí balení. To vše vytváří útulný prostor pro vaše děti, kde se mohou cítit jako doma.

Výhody dětského stanu TEEPEE Expedo

Dětský stan TEEPEE je pevný, skladný a snadno přenositelný. Díky svému provedení vytváří prostorný a pohodlný interiér, kde se děti mohou v klidu učit, hrát a odpočívat. Navíc je skvělým nástrojem pro rozvoj dětské fantazie a tvořivosti.

Jak na údržbu dětského stanu TEEPEE Expedo

Bavlněný potah dětského stanu TEEPEE se doporučuje prát při 30 °C a žehlit na nízké teplotní stupně. Díky těmto jednoduchým krokům bude dětský stan vždy čistý a připraven k dalšímu použití.

Pokud hledáte dětský stan, který se stane roztomilým zákoutím pro vaše malé dobrodruhy, potom je dětský stan TEEPEE Expedo tou správnou volbou. Nabízí přírodní materiály, pohodlí, jemné barvy a dokonalý prostor pro dětskou fantazii.

Zmáčkněte zde a nakupujte nyní tento skvělý produkt, cenu vám zaručeně nezklame!

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.