Dvojitý odpadkový koš DUO pro snadnou třídění odpadu – černý/šedý plast, 2 x 10 L


Dvojitý odpadkový koš DUO pro snadné třídění odpadu

Dvojitý odpadkový koš DUO je ideálním řešením pro snadné třídění odpadu doma i v kanceláři. S ním budete mít všechno pod kontrolou.

Popis produktu

Tento odpadkový koš obsahuje dvě vyndavací odpadkové nádoby o objemu 10L každá. Pedálový mechanismus pro otevírání víka disponuje stupňovitou funkcí, díky níž lze otevírat víko s různou šířkou.

Jedním z velkých předností tohoto modelu je tiché zavírání víka. To zaručí, že nebude rušit vás ani vaše okolí. Kromě toho je tato odpadková nádoba vyrobená z kvalitního materiálu a je celkově velmi robustní.

Výrobek je k dostání na nabytekted.cz za velice atraktivní cenu.

Technické údaje

Tento odpadkový koš má rozměry 39 x 32 x 40,5 cm (d x š x h) a je vyroben z plastu s objemem 2x 10L. Kromě toho disponuje dalšími kvalitativními prvky, jako je tiché zavírání víka či celkové provedení.

Obsah balení

V balení najdete 1 x odpadkový koš, který vám bude spolehlivým partnerem v třídění odpadu nejenom v domácnosti, ale také ve vaší kanceláři. Tento koš švýcarské značky Rotho má celkovou hmotnost 2 kg.

Dvojitý odpadkový koš DUO

Dvojitý odpadkový koš DUO

Závěr

Pokud hledáte funkční a kvalitní řešení pro snadné třídění odpadu, pak je Dvojitý odpadkový koš DUO tou správnou volbou pro vás. Jeho různé funkce vám usnadní proces třídění a celkově vám usnadní život. Snažme se chránit své okolí i planetu a třídit odpad s úsměvem s pomocí tohoto skvělého výrobku.

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.