Elegantní Casarredo šatní skříň 05 ARTI 200 v černé barvě se zrcadlem

Casarredo je renomovaný výrobce nábytku s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Šatní skříň 05 ARTI 200 je jedním z nejnovějších produktů této značky, který se rychle získal popularitu mezi těmi, kteří hledají praktický a elegantní nábytek pro svůj domov.

Šatní skříň je vybavena posuvnými dveřmi, které usnadňují manipulaci s nábytkem v malých prostorách. Zrcadlo na jedné straně dveří zase umožňuje kontrolovat vaše oblečení a doplňky bez nutnosti opouštět místnost.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi, zrcadlem a 2 zásuvkami

Šatní skříň je naprosto ideální řešení pro ty, kdo potřebují praktický a elegantní nábytek. S její velkou úložnou kapacitou nebudete muset řešit přeplněnou šatní skříň, která vám dává tolik starostí.

Vnitřní prostor skříně lze jednoduše rozdělit na různé úrovně, abyste si mohli uspořádat oblečení a doplňky dle vašich preferencí. Oděvy, ložní prádlo a další nezbytnosti můžete uložit do dvou zásuvek, které lze snadno otevřít a zavřít.

Hlavní přednosti a specifikace

Hlavní předností této skříně je bezesporu její elegantní design, který si získal mnoho spokojených zákazníků. Skříň je ideální pro moderní interiéry, ale díky svému neutrálnímu vzhledu zapadne do mnoha různých stylů. Kromě toho, zrcadlo na dveřích vám umožní se snadno obléknout a zkontrolovat, zda je vaše oblečení v pořádku.

Šatní skříň má celkové rozměry 200 x 215 x 62 cm. Korpus a dveře jsou z laminované dřevotřísky v černé matné barvě. Hrany u skříně jsou ohraničeny ABS páskou a úchyty na dveřích jsou plastové. LED osvětlení je v ceně a rozzáří vnitřní prostor skříně automaticky po otevření dveří.

Přímo výrobce nám garantuje kvalitu a trvanlivost tohoto výrobku, což je jistota pro zákazníka, že skříň bude fungovat bez problémů po mnoho let. Dodáváme šatní skříň v demontovaném stavu, ale její sestavení je velmi jednoduché a rychlé.

Pokud hledáte elegantní a praktickou šatní skříň, kde si můžete bezstarostně uspořádat vaše oblečení a doplňky, pak je pro vás Casarredo šatní skříň 05 ARTI 200 v černé barvě se zrcadlem tou pravou volbou. Navštivte náš e-shop na adrese www.brega.cz a objednejte si tento nádherný kus nábytku ještě dnes!

Casarredo šatní skříň

Posuvné dveře skříně

Dvě zásuvky v šatní skříni

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.