Krášlení stolu s ubrusem AmeliaHome GAIA PPG tmavě červený velikosti 110×110


Výtvarné ztvárnění ubrusu AmeliaHome GAIA PPG

Ubrus AmeliaHome GAIA PPG je vyroben z vysokokvalitního 100% polyesteru. Materiál disponuje gramáží 150g/m2, což z něj dělá vysoce kvalitní produkt, který může sloužit jako vynikající doplněk pro každou příležitost. Jeho krásný design vychází z nápaditého vzoru listů, který se v důmyslných kombinacích prolíná na celé ploše ubrusu. Spodní část ubrusu je zakončena jemně prošívaným olemováním v barvě tmavě červené.

Rozměry ubrusu AmeliaHome GAIA PPG

Ubrus AmeliaHome GAIA PPG je k dispozici v mnoha rozměrech. Mezi tyto rozměry patří: 110×110 cm, 130×130 cm, 150×150 cm, 130×220 cm a 160×220 cm. Díky těmto rozměrům tak lze kombinovat ubrus s velikostí stolu a zároveň zaručit nejen krásu, ale i praktičnost.

Další informace o ubrusu AmeliaHome GAIA PPG

Kromě skvělého výrobního materiálu disponuje ubrus AmeliaHome GAIA PPG i několika praktickými vlastnostmi, které z něj dělají kvalitní produkt, kterým lze krásně ozdobit náš stůl. Je totiž výjimečně snadno ošetřitelný. Ubrus lze prát při teplotě do 30°C, nicméně nesmíme zapomenout na úplné vypnutí žehličky. Kromě toho nelze ubrus bělit a sušit v sušičce. Pokud je třeba ubrus žehlit, je doporučeno používat maximální teplotu 150°C.

Krášlení stolu s ubrusem AmeliaHome GAIA PPG – Doporučení

Pro dlouhodobou kvalitu ubrusu AmeliaHome GAIA PPG je důležité dbát na správné ošetření. Pokud budeme postupovat podle výrobcem uvedených doporučení, ubrus nám poslouží delší dobu a zachová si své krásné vlastnosti.

Jestliže hledáte kvalitní ubrus, kterým ozdobíte všechen typ stolů, pak je ubrus AmeliaHome GAIA PPG ideálním řešením pro Vás. Najdete ho na adrese https://www.codina.cz/produkt/ubrus-ameliahome-gaia-ppg-tmave-cerveny-velikost-110m110.

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.