Krásný šedý koberec Universal Alpaca Liso o rozměrech 140 x 200 cm


Barevně jednoduchý, ale úchvatný design kolekce Alpaca Liso

Kráse a útulnosti interiéru přináší jednoduchý design a kvalitní materiály.Šedá barva je uklidňující a univerzální, takže můžete koberec umístit do různých stylů interiérů. Minimalistický design a jednotvárné barevné provedení si uchovává moderní charakter.

Bohatý vysoký vlas je příjemný na pohled a pod bosou nohu. Hladce se dotýká kůže a zvlášť v zimě bude vaší drahé polovičce a dětem skvělým místem pro hraní a relaxaci. Vysoký vlas také slouží k vizuálnímu vylepšení, protože měnící se hrany vytvářejí očarovávající odstíny barvy.

Šedý koberec Universal Alpaca Liso

Budit poctivou radost během vašich dní

Značka Universal dbá na kvalitu materiálu a procesu výroby a tím navozuje pocit jistoty a komfortu.

Universal Alpaca Liso koberec je vyrobený z polyesteru, který dodává elegantní lesk a je měkký na dotek. Materiál také odpuzuje prach, což je skvělé pro alergiky a zaručuje snadné udržování čistoty. Výjimečná pečlivost při výrobě zaručuje životnost a trvanlivost kobereče, takže se můžete těšit na dokonalou pohodu, třeba při větších rodinných setkáních.

Koberec Universal Alpaca Liso – Investice do budoucnosti a udržitelnosti

Universal se snaží o co nejmenší zátěž pro přírodu a svoje produkční procesy promýšlí tak, aby byly udržitelné. Recyklace a opětovné použití materiálů je u této značky standardem a respekt vůči životnímu prostředí je prioritou. Pokud se rozhodnete pro koberec Universal Alpaca Liso, můžete být tedy klidní, že svým dílem přispíváte ke zdravější a udržitelnější budoucnosti.

Koberec Universal Alpaca Liso ve stylovém interiéru

Koberec pro pohodový domov

Kromě skvělého vzhledu a příjemného povrchu nabízí Universal Alpaca Liso koberec ještě jednu skvělou vlastnost – vhodnost pro vyhřívané podlahy. Díky tomu, že koberec není moc hustý, dokáže vyzdvihnout teplo z vyhřívané podlahy a udržet jej, díky čemuž bude vaše domácnost příjemně tepelná i během chladných dnů. Takovou investici do svého domova byste proto neměli přehlédnout a zajistit si tento skvělý produkt ještě dnes.

Zaujal vás šedý koberec Universal Alpaca Liso o rozměrech 140 x 200 cm? Pak si jej můžete zakoupit na Esrom.cz za skvělou cenu.

Přejeme vám spoustu pohody a radosti s novým kouskem do vašeho domova!

https://www.esrom.cz/produkt/sedy-koberec-universal-alpaca-liso-140-x-200-cm

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.