Kulatá zrcadla – neotřelý prvek do každého interiéru


Kulatá zrcadla jsou stále častěji vidět v moderních interiérech. Díky svému netradičnímu tvaru dokážou vytvořit zajímavé kompozice a dodat místnosti zajímavou atmosféru.

Kde umístit kulaté zrcadlo

Kulatá zrcadla mohou být umístěna téměř kdekoliv. V obývacím pokoji mohou být umístěna nad gaučem, na protější stěně nebo na konzoli. V ložnici mohou být umístěna nad postelí nebo na šatníku. V koupelně mohou být umístěna nad umyvadlem nebo na protější stěně.

Je důležité vybrat správnou velikost kulatého zrcadla. Pokud je zrcadlo příliš velké, může působit rušivě. Pokud je zrcadlo příliš malé, může se ztratit v prostoru.

Jaký styl kulatého zrcadla zvolit

Kulaté zrcadla jsou k dispozici v mnoha stylech. Můžete zvolit moderní zrcadlo s kovovým rámem, rustikální zrcadlo s dřevěným rámem nebo zrcadlo s výrazným vzorem.

Důležité je zvolit kulaté zrcadlo, které bude ladit s interiérem místnosti. Pokud máte v místnosti moderní nábytek, zvolte moderní kulaté zrcadlo. Pokud máte v místnosti rustikální nábytek, zvolte rustikální kulaté zrcadlo.

Výhody kulatých zrcadel

Kulatá zrcadla mají několik výhod. Jednou z nich je, že dokážou opticky zvětšit místnost. Díky svému tvaru dokážou vytvořit iluzi, že je místnost větší. Dále dokážou odrážet světlo, což může v místnosti vytvořit zajímavou atmosféru.

Kulatá zrcadla jsou také velmi univerzální. Hodí se do různých interiérů a dokážou být kombinována s různými styly nábytku.

Nakupovat kulatá zrcadla lze například na kupsinabytek.cz, kde si můžete vybrat z široké nabídky různých stylů a velikostí.

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.