Kvalitní ubrus AmeliaHome GAIA BRD v kakaové barvě – rozměr 110×110 cm


Kvalitní ubrus AmeliaHome GAIA BRD v kakaové barvě

Výborným doplňkem vašeho stolu může být nový ubrus AmeliaHome GAIA BRD. Tento kvalitní ubrus s rozměrem 110×110 cm je k dispozici v elegantní kakaové barvě a jeho tkanina je bohatě zdobena designovým vzorem listů. Navíc spodní část ubrusu je okrajována jemnou manžetou, která dodává celému ubrusu na eleganci a originalitě.

100% polyester pro vynikající vlastnosti

Ubrus AmeliaHome GAIA BRD byl ušit ze 100% polyesteru, což zajišťuje jeho vynikající vlastnosti. Jednou z nich je například rychlá sušicí schopnost, což oceníte v případě, že se na ubrus něco rozlije. Tkanina je také velmi odolná proti vyblednutí a zachová si svou původní barvu i po mnoha praních.

Gramáž ubrusu je 150g/m2, což zaručuje jeho pevnost a dlouhou životnost. Ubrus AmeliaHome GAIA BRD je navíc dostupný v mnoha rozměrech, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá rozměrům vašeho stolu.

Doporučení: Prát při teplotě do 30°C, nebělit, nesušit v sušičce, žehlit při teplotě do 150°C.

Výrobce AmeliaHome zaručuje kvalitu

Ubrus AmeliaHome GAIA BRD je výrobkem od renomovaného výrobce AmeliaHome, který disponuje mnohaletou zkušeností s výrobou textilních produktů nejvyšší kvality. Všechny výrobky AmeliaHome jsou pečlivě vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, aby co nejlépe sloužily svému účelu a byly pohodlné pro uživatele.

Vždy se můžete spolehnout na to, že AmeliaHome vyrábí pouze produkty odpovídající nejvyšším standardům kvality a designu.

Pokud hledáte kvalitní ubrus, který bude nejenom praktický, ale také elegantní a originální, můžeme vám ubrus AmeliaHome GAIA BRD vřele doporučit. Navíc je nyní k dispozici s výhodnou cenou na www.brega.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.