Luxe knihovna z masivního dubového dřeva Gazzda Muse výšky 216 cm

Obklopte se nábytkem, který je dokonalým příkladem toho, jak snadno se dá propojit nadčasový design, kvalitní materiály a precizní zpracování.

Právě takový je nábytek Gazzda, jenž je vyroben z dubového dřeva, které mu mimo jiné zaručuje i stálost a dlouhověkost.

Vlastnosti dubového dřeva

Dubové dřevo je díky své hustotě 0,75 g/cm3 velmi tvrdé a silné. Je odolné vůči hmyzu, houbám, plísním a výrazným vlhkým a suchým podmínkám.

Právě z toho důvodu bylo využíváno již za dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.

Jak pečovat o dubové dřevo

Aby vám nábytek Gazzda sloužil v plné síle celá desetiletí, měli byste o něj i správně pečovat. Prach a drobné nečistoty stačí pouze otřít bavlněným hadříkem.

Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po sadě na péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.

O značce Gazzda

Gazzda pochází z Bosny a Hercegoviny, země s panenskou přírodou i pohnutou minulostí. Tyto prvky se promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář.

Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšnit několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například Red Dot Design Awards či Interior Innovation Award.

Pro svůj domov si můžete pořídit úchvatnou knihovnu z masivního dubového dřeva Gazzda Muse. Výška tohoto kus nábytku měří 216 cm, díky čemuž je elegantní a zároveň praktickou volbou do jakéhokoliv interiéru. Pokud hledáte stylový a kvalitní nábytek, který vás bude dlouho sloužit, navštivte naši stránku a vyberte si svůj kousek z kolekce Gazzda.

Knihovna z masivního dubového dřeva Gazzda Muse

Zdroj obrázku: skvelynabytek.cz/produkty/gazzda/

Krása a jedinečnost přírodního dubového dřeva se snoubí s moderními prvky designu. Knihovna z masivního dubového dřeva Gazzda Muse je dokonalým příkladem toho, jak lze spojit tradiční řemeslo s moderními trendy. Tento úchvatný kus nábytku je nejen stylovým kous

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.