Nová sprchová baterie Hansgrohe ShowerSelect s chromovaným designem a bez podomítkového tělesa (15767000)


Technologie ShowerSelect

U baterií Hansgrohe s technologií ShowerSelect NENÍ možné regulovat průtok vody u jednotlivých funkcí. Tlačítka slouží k zapnutí a vypnutí jednotlivých funkcí. To znamená, že si můžete snadno a intuitivně vybrat mezi různými funkčními módami sprchy, ale nelze regulovat vodní tok u každé funkce zvlášť. Nicméně, díky unikátnímu tvaru tlačítek je ovládání baterie velmi pohodlné a ergonomické.

Podomítková sprchová baterie bez podomítkového tělesa

Tento konkrétní model sprchové baterie od Hansgrohe je navíc vybaven bezpodmítkovým tělesem. To znamená, že voda proudí přímo ze stěny, bez nutnosti instalovat samostatné těleso pod omítku. To zjednodušuje instalaci a umožňuje minimalistický a elegantní design sprchového koutu.

Hranatý design a chromové provedení

Tento model sprchové baterie má moderní a elegantní design. Jeho hranaté tvary a chromové provedení ho dělají vynikající součástí každé koupelny. Chromové povrchy jsou navíc snadno udržovatelné a odolné proti korozivním vlivům vody a vlhkosti.

Průtok 21 litrů/minutu

Průtok baterie je 21 litrů/minutu. To znamená, že je dostatečně silný a objemný, aby vám poskytl příjemné a účinné koupání. Nicméně, pokud preferujete nižší průtok vody pro úsporu vody a snížení nákladů na energie, může být tento model sprchové baterie pro vás nevhodný.

Sprchová baterie Hansgrohe ShowerSelect

Pokud hledáte moderní, elegantní a funkční sprchovou baterii pro vaši koupelnu, může být tento model od Hansgrohe tou správnou volbou. Jeho ShowerSelect technologie a minimalistický design bezpodmítkového tělesa přinášejí snadnou manipulaci, udržování a příjemné koupání. Pro více informací a nákup si prohlédněte produktovou stránku na NaBytekhned.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.