Nová úchvatná černá postel z masivního dřeva s lampami Peek od Karup Design v rozměru 140 x 200 cm

Toužíte po harmonické ložnici, kde vládne jednoduchost a pohodlí?

Minimalistická postel od dánské značky Karup Design zapadne do této představy tak, jako vy do peřin po dlouhém dnu. Nechte se ukolébat vůní masivního dřeva. Pokud se vám zdají běžné postele příliš všední, určitě by vás mohla zaujmout unikátní postel Peek od Karup Design. Výrazný design, kvalitní materiály a dokonalá zpracování – to vše přináší tento výrobek.

Jedním z faktorů, proč byste mohli volit právě tuto postel, je použitý materiál. Karup Design se pyšní tím, že používají jen ta nejlepší dřeva s minimálními vadami, aby byl výsledný produkt kvalitní a dlouhotrvající. A také díky výběru dřeva má postel Peek zajímavou strukturu a vůní.

Peek postel je navržena pro jednu nebo dvě osoby. Je vhodnější pro prostornější ložnice, ale i v menších místnostech může působit velmi elegantně. Je k dispozici v rozměru 140 x 200 cm a v barvě černého dřeva, které působí velmi luxusně.

O značce Karup Design

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Lampy pro větší atmosféru

Postel Peek není jen o celkovém designu, ale také o detailu lamp. Postel je vybavena sofistikovanými lampami, které dokonale zvýrazní celkový design postele, ale také vytvoří příjemnou atmosféru v ložnici. Osvětlení je vyrobeno z plastu/pryže a disponují kabelem o délce 3m. Jsou určeny pro žárovky E27 (nejsou součástí balení).

Lampa pro postel od Karup Design

Četnost a design světla v ložnici hrají velkou roli, když hovoříme o vytvoření pohodové atmosféry. Tyto krásné lampy jsou ideální volbou pro vaší novou postel od Karup Design.

Závěrem je tedy jasné, že nová postel Peek od Karup Design je skvělou volbou pro ty, kteří hledají jednoduchost, kvalitu a vytříbený design. Při každodenním používání vám poskytne pohodlí a útulnost, ať už spíte sami nebo ve dvou. Přidáte-li k tomu ještě tyto jedinečné lampy, získáte výsledný efekt ještě jednadvakrát dvojnásobný.

Zkuste si toto unikátní kousíček od Karup Design vynést

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.