Nová umyvadlová skříňka Comad Aruba 828 2S – kombinace dub craft, zlatý/bílý lesk

Umyvadlová skříňka ARUBA je vyhotovena v moderním stylu. Kombinace bílé barvy a přírodního odstínu dubu působí vkusně. Produkt vnese do koupelny útulnou atmosféru a skanvdinávský nádech. Skříňka je vybavena dvěma zásuvkami pro uložení potřebné kosmetiky. Produkt má systém tlumeného zavírání, skříňka je vhodná pro umyvadlo na desku.

Umyvadlová skříňka ARUBA

Koupelnová skříňka má matné tělo z laminované desky a čela z MDF. Materiály zaručují trvanlivost, pevnost a dlouhou životnost.

Specifikace produktu:

  • Dvě zásuvky
  • Systém tlumeného zavírání
  • Tělo z laminované desky

Umyvadlová skříňka ARUBA

Výška skříňky je 53 cm, šířka 60 cm a hloubka 46 cm. Umyvadlová skříňka Comad Aruba je ideální pro moderní koupelny a bude skvělým doplňkem jakéhokoliv interiéru. Pokud hledáte koupelnu s jednoduchým, ale vkusným designem, tato skříňka je pro vás tou nejlepší volbou.

Prohlédněte si také ostatní produkty z kolekce ARUBA na stránkách https://www.nabytekted.cz/produkt/comad-umyvadlova-skrinka-aruba-828-2s-dub-craft-zlaty-bily-lesk.

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.