Novinka: Elegantní dubový věšák Woodman Everest s výškou 180 cm


Vysoký a praktický věšák pro váš interiér

Vysoký dubový věšák Everest od značky Woodman bude stylovým a zároveň praktickým doplňkem nejen ve vaší předsíni nebo zádveří. Věšák je vyroben z masivního dubového dřeva a díky tomu získal krásný čistý a přírodní vzhled, který se hodí nejen do retro interiérů, ale i těch moderních.

Dubový věšák Woodman Everest

Designově promyšlený věšák s praktickou policí

Věšák je doplněn praktickou bíle lakovanou policí z melaminové desky a vytváří tak příjemný a nenucený kontrast. Svým vzhledem a tvarem je věšák Everest zástupce spojení praktičnosti a designu. Je vhodný na zavěšení kabátů, bund, šátků nebo kabelek a díky výšce 180 cm se na něj vejde spousta věcí.

Údržba věšáku

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Pokud hledáte elegantní a praktický věšák do vašeho interiéru, určitě vás osloví dubový věšák Woodman Everest. Můžete si ho zakoupit zde: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/dubovy-vesak-woodman-everest-180-cm.

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.