Rohová sedací souprava LAURENCE v levém provedení s látkou Paros 05


Rohová sedací souprava LAURENCE s látkou Paros 05

Toužíte mít ve svém obývacím pokoji prostornou sedací soupravu do L? Pak je rohová sedací souprava LAURENCE s látkou Paros 05 tou pravou volbou pro Vás.

Provedení sedací soupravy

Sedací souprava LAURENCE je vyrobena z kvalitního materiálu, který je odolný proti poškození a snadno se udržuje čistý. Látkový potah v provedení Paros 05 dodává celé soupravě moderní a stylový vzhled.

Jediné, co musíte při objednávání zvážit, je levé provedení sedací soupravy. Pokud je to pro vás podstatné, můžete se podívat na detailnější popis sedací soupravy a další fotografie na stránce zboží crosta.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-laurence-leve-provedeni-provedeni-paros-05.

Rozměry sedací soupravy a její funkce

Sedací souprava LAURENCE má rozměry 275 x 205 x 98 cm a je určena pro použití v obývacím pokoji. Sedáky soupravy jsou dostatečně prostorné pro pohodlné sezení a odpočinek.

Jednou z výhod této sedací soupravy je také rozkládací mechanismus, díky kterému můžete snadno a rychle přeměnit sedací soupravu na pohodlné lůžko pro hosty. Spací plocha má rozměry 125 x 210 cm, takže se na ní pohodlně vyspí i lidé větší postavy.

Další výhodou této sedací soupravy je úložný prostor, který v sobě ukrývá. Takže budete mít dostatek místa na uložení polštářů, přehozů a dalších předmětů.

Jak zařídit obývací pokoj, kde bude sedací souprava LAURENCE perfektně zapadat

Pokud si chcete pořídit tuto moderní sedací soupravu a úspěšně ji zapadnout do svého obývacího pokoje, můžete zvažovat několik možností.

Správná volba barev – Pokud máte například v obývacím pokoji už nějaké jasné barvy, jako například bílou stěnu nebo barevné dekorace, můžete zvolit barvu sedací soupravy v tmavších tónech, například v hnědé nebo černé. Pokud naopak zvolíte světlejší barvy, jako například béžovou, budou se v tuto chvíli místnosti barevně přetlachovat.

Vybrat si správný rozměr – Velikost a počet kusů nábytku, které do místnosti umístíte, hraje skvělou roli nejen v tvorbě příjemné atmosféry, ale také v efektivním využití prostoru.

Když tedy budete klást důraz na správné rozmístění a skládání nábytku, vyberte si sedací soupravu LAURENCE, která Vám bude velikostně vyhovovat a bude se líbit.

Závěr

Sedací souprava LAURENCE v levém provedení s látkou Paros 05 je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít v obývacím pokoji prostorný a pohodlný nábytek s moderním vzhledem. Kromě toho nabízí sedací souprava také funkčnost, která skvěle uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Pokud tedy hledáte sedací soupravu do L, kterou si můžete snadno přeměnit na lůžko a využít úložný prostor, máte již stoprocentně vyhráno!

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.