Skandinávská elegance do vašeho interiéru – Křesla v nordickém stylu


Skandinávský styl se stává stále populárnějším a není divu. Je to styl, který je jednoduchý, elegantní a přitom útulný. Jeho charakteristickými prvky jsou světlé barvy, přírodní materiály a minimalismus. Pokud chcete do svého interiéru vnést kousek této skandinávské elegance, můžete začít třeba u křesel v nordickém stylu.

Nordická křesla – jaká jsou?

Nordická křesla jsou většinou vyrobená z přírodních materiálů, jako jsou dřevo, kožešiny a bavlna. Jsou to křesla jednoduchého designu, která se hodí do moderních i tradičních interiérů.

Jedním z nejznámějších typů nordických křesel je tzv. „Egg chair“. Toto křeslo bylo navrženo v roce 1958 Arne Jacobsonem a dodnes patří mezi nejikoničtější kusy nábytku vůbec. Jeho tvar připomíná vejce a je velmi pohodlné. Je vyrobené z kůže a má kovový podstavec.

Pokud vám připadá „Egg chair“ příliš extravagantní, můžete zvolit nějaké jednodušší křeslo v nordickém stylu. Například křeslo „Wing“ od dánské značky Fredericia je velmi elegantní a přitom nenápadné.

Proč si pořídit nordické křeslo?

Nordická křesla jsou nejen krásná, ale také velmi praktická. Jsou pohodlná a ergonomická, takže se v nich budete cítit dobře i po několika hodinách sezení. Díky svému jednoduchému designu se hodí do různých interiérů a snadno se kombinují s jiným nábytkem.

Kromě toho jsou nordická křesla vyrobená z kvalitních materiálů, takže jsou velmi odolná a dlouho vydrží. Pokud si tedy pořídíte nordické křeslo, můžete si být jisti, že vám bude sloužit po mnoho let.

Kde si pořídit nordické křeslo?

Pokud hledáte kvalitní nordická křesla, doporučujeme navštívit e-shop Filadelfie.cz. Tento e-shop nabízí široký výběr křesel v nordickém stylu různých značek a designů. Můžete si zde vybrat například křeslo „Egg chair“ od značky Fritz Hansen nebo křeslo „Wing“ od značky Fredericia.

Navíc na Filadelfie.cz najdete i další kousky nábytku v nordickém stylu, jako jsou stoly, židle a polštáře. Takže pokud chcete do svého interiéru vnést trochu té skandinávské elegance, určitě se podívejte na nabídku tohoto e-shopu.

Závěr

Nordická křesla jsou krásná, praktická a odolná. Pokud chcete do svého interiéru vnést kousek té skandinávské elegance, určitě zvažte pořízení nordického křesla. A pokud hledáte kvalitní křeslo v nordickém stylu, navštivte e-shop Filadelfie.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.