Tempo Kondela přináší novou šedou chromovou barovou židli FUEGO!

Výškově stavitelná barová židle FUEGO

Každá moderní a vkusně zařízená kuchyně by měla obsahovat pohodlné a stylové barové židle. Novou šedou chromovou barovou židli FUEGO přináší na trh společnost Tempo Kondela. Jedná se o výškově stavitelnou židli, jejíž sedák je čalouněn šedou potahovou látkou.

Výška sedáku se dá nastavit v rozmezí 63,5-83,5 cm, což zaručí pohodlné posezení i pro vysoké osoby. Konstrukce židle je kovová a je schopna unést váhu až 100 kg. Tato moderní barová židle je především určena do domácnosti.

Stylový design barové židle FUEGO

Barová židle FUEGO se svým šedým krytím a chromovým kovem působí elegantním dojmem. Stylový design této židle dokáže doplnit celkovou atmosféru vaší kuchyně. Sedák židle zajišťuje pohodlí a je vyplněn měkkými polyuretanovými vložkami.

Odkaz na nákup barové židle FUEGO

Pokud si chcete novou barovou židli FUEGO zakoupit, můžete tak učinit na e-shopu www.nabyteklevneji.cz. Tam najdete kompletní informace o této židli a také si ji můžete objednat. Kromě barových židlí najdete na tomto e-shopu i další nábytek pro váš byt či dům.

Pamatujte, že židle FUEGO se dodává v demontu, takže si ji musíte sestavit sami. Nicméně, díky jednoduché konstrukci by to neměl být pro vás problém. Takže neváhejte a pořiďte si novou šedou chromovou barovou židli FUEGO od Tempo Kondela!

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.