TPS Šatní skříň IGA 120 cm – Dub artisan: Nástěnné úložné řešení pro váš domov


MODERNÍ ŠATNÍ SKŘÍŇ S POSUVNÝMI DVEŘMI

Pokud hledáte moderní a praktické úložná řešení do vaší ložnice, potom je TPS Šatní skříň IGA 120 cm s posuvnými dveřmi tou správnou volbou. Tento nábytek nabízí dostatek prostoru pro vaší kolekci oblečení a další předměty, což zaručuje, že vaše ložnice bude vždy udržovat v pořádku a bude mít elegantní vzhled.

Díky konstrukci šatní skříně IGA a prostorným polici a místem s oblečením na závěsné tyči, bude udržování pořádku a organizování vašeho oblečení snadnější a efektivnější. Kromě toho jsou posuvné dveře šatní skříně IGA pohodlné a snadno ovladatelné.

MODEL: „IGA“ VERZE: 120 CM

TPS Šatní skříň IGA 120 cm je elegantní a moderní nábytek, který bude perfektně zapadat do vaší ložnice. Korpus skříně je v barvě artisan dub a přední části dveří jsou také z dubu artisan. Proto se tento nábytek bude hodit k modernímu interiéru s rustikálním nádechem. Tento model IGA může být zakoupen v délce 120 cm.

Z VERZE DEKORATIVNÍ LIŠTY NA ČELNÍCH DVEŘÍCH

TPS Šatní skříň IGA 120 cm se také vyrábí s dekorativní lištou na čelních dveřích. Tyto lišty přidávají ještě více stylu a atraktivnosti našemu nábytku. Skleněná lišta je vyrobena z bezpečnostního skla a dostupný v mnoha barvách a velikostech, což z ní činí skvělou volbu pro každého.

Polský výrobce

TPS Šatní skříň IGA 120 cm je vyroben v Polsku, místě s dlouholetou tradicí a zkušeností v oblasti nábytku. Polské výrobky jsou známé pro svou kvalitu a inovace v designu. Stejně tak i TPS Šatní skříň IGA 120 cm se pyšní kvalitou zpracování, praktičností, jednoduchým tvarem a především minimalistickým designem.

Pokud chcete nábytek, který splní všechna vaše očekávání, neváhejte a zakupte TPS Šatní skříň IGA 120 cm – Dub artisan. ZÍskáte kvalitní, elegantní a praktický nábytek za rozumnou cenu. Objednávku můžete provést na webové stránce https://www.bestnabytek.cz/produkt/tps-satni-skrin-iga-120-cm-dub-artisan.

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.