Vanová baterie Paffoni Elle s sprchovým setem chrom EL033 – recenze a vlastnosti

Vanová baterie Paffoni Elle s sprchovým setem chrom EL033 je páková podlahová vanová baterie se sprchovým setem. V chromovém provedení je velmi elegantní a dokonale zapadá do moderních koupelen. Průtok baterie je 10,4 litrů/minutu, což zaručuje dostatečný tlak vody a rychlé naplnění vany.

Vanová baterie Paffoni Elle s sprchovým setem chrom EL033

Výška baterie a ramínko s hlavicí

Výška baterie je 90,2 cm, takže se snadno hodí do většiny van. Ramínko se sprchovou hlavicí je ve výšce 87,1 cm, což je ideální výška pro osvěžující sprchování.

Vanová baterie Paffoni Elle s sprchovým setem chrom EL033 je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Její instalace není složitá a snadno ji zvládne i amatérský kutil. Baterie splňuje všechny evropské standardy a je proto bezpečná pro použití.

Moderní design a funkčnost

Design vanové baterie Paffoni Elle s sprchovým setem chrom EL033 je velmi moderní a minimalistický, takže se snadno hodí do různých koupelen. Kromě toho je baterie velmi funkční a praktická, protože umožňuje jak klasické napouštění vany, tak sprchování pomocí přepínače na ramínku s hlavicí.

Vanová baterie Paffoni Elle s sprchovým setem chrom EL033

Vanová baterie Paffoni Elle s sprchovým setem chrom EL033 je proto ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní, funkční a spolehlivou vanovou baterii s elegantním designem. Můžete si ji objednat na našem e-shopu za výhodnou cenu a dopřát si tak dokonalý zážitek z koupání a sprchování.

Chcete si objednat vanovou baterii Paffoni Elle s sprchovým setem chrom EL033? Navštivte náš e-shop na adrese www.kupsinabytek.cz a nechte se inspirovat naší širokou nabídkou koupelnového vybavení.

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.