WMF KALÍŠEK PRO VYDÁLENÍ VELKÝCH I MALÝCH VEJCÍ

KALÍŠEK NA VEJCE – MCEGG – PLAST, CROMARGAN – SE LŽIČKOU NA VEJCE

Přemýšlíte nad tím, jak efektivně a pohodlně vyndat vejce z kuchařského hrnce bez rizika popálení a znehodnocení hezkého tvrdého vaření? Máme pro vás řešení – WMF kalíšek na vejce MCEGG, který je ideální pro vyndávání jak malých, tak velkých vajíček.

WMF kalíšek na vejce MCEGG

WMF kalíšek na vejce MCEGG je velmi populárním pomocníkem v kuchyni. S jeho pomocí budete mít bezproblémové a rychlé vydávání tvrdých vajíček nejen z kuchařského hrnce, ale také z vody vhodné pro vaječný pudink a další recepty. Kalíšek se používá tak, že se na jeho konci, kde je umístěna lžička, vejce snadno dostane ven z horké vody, aniž by přitom hrozilo jeho rozlomení.

WMF kalíšek na vejce

Kalíšek na vejce WMF v sobě spojuje moderní design s funkcionalitou. Hlavní tělo je vyrobeno z kvalitního plastu a lžička z nerezové oceli chromium-nickel. Z tohoto důvodu snadno odolává vysokým teplotám a je dobře odolný vůči korozi. Kalíšek na vejce je jednoduchý na použití a snadno se ukládá v šuplíku nebo na skříni spolu s ostatním kuchyňským náčiním.

Využití WMF kalíšku na vejce MCEGG

Použití kalíšku na vejce WMF je snadné. Stačí ho postavit do hrnce s vroucí vodou nebo zaparkovaného kuchařského hrnce. Po vaření se vejce ochladí pomocí studené vody a je ihned připraveno k použití. Lžička kalíšku slouží k uchopení vajíčka mimo kalíšek, takže nebude hrozit popálení nebo poškození vajíčka.

WMF kalíšek na vejce MCEGG je ideálním pomocníkem pro přípravu tvrdých vajec a dalších výborných jídel, jako jsou například:

  • saláty
  • vajíčka na miso
  • vajíčko se zeleninou
  • caesar salát
  • vejce na sněhu

Závěr

Pokud máte rádi tvrdá vajíčka a hledáte ideální náčiní pro jejich přípravu, WMF kalíšek na vejce MCEGG je tou správnou volbou. S ním budete mít snadnou manipulaci a rychlé vytažení vajec z horké vody. Výsledkem bude krásné a pevné vaření. V našem e-shopu naleznete toto praktické kuchyňské zařízení v kvalitním provedení. Objednat si ho můžete nyní na www.isolund.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice BLACK a jeho autorem je BLACK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.